Вищі військові навчальні заклади України продовжують вступну кампанію 2022
 

Довідка: Освітню діяльність провадять 2 університети, 4 академії, 6 військових інститутів, 3 військові коледжі сержантського складу, 1 відділення військової підготовки, 32 кафедри військової підготовки, 10 кафедр медицини катастроф та військової медицини, 3 військові ліцеї.

Курсанти та слухачі здобувають вищу освіту у 25-й галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», а також у двадцять одній цивільній галузі знань, за 40-ка ліцензованими спеціальностями та 148-ми спеціалізаціями.

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти продовжують здійснювати підготовку за державним замовленням, забезпечуючи потреби Збройних Сил України та інших військових формувань у військових фахівцях тактичного, оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів. Повідомляє Вінницький ОМТЦК та СП.

Освітня діяльність у ВВНЗ, ВНП ЗВО та військових ліцеях здійснюється відповідно до вимог національного законодавства, європейських стандартів та стандартів НАТО щодо забезпечення якості освіти.

Протягом навчання здобувачі мають змогу поглиблено вивчати іноземну мову та навчатися у провідних військових навчальних закладах НАТО та держав — членів Організації Північноатлантичного договору.

Після завершення навчання кожен випускник, отримавши офіцерське (сержантське) військове звання, гарантовано працевлаштовується — призначається на посаду для проходження військової служби за контрактом.

Переваги навчання в інституті:

• здобуття за рахунок держави якісної освіти та престижного диплому;

• на період навчання безкоштовне проживання у гуртожитках інституту, в яких є все необхідне для комфортного розміщення та побуту;

• безкоштовне харчування три рази на добу;

• безкоштовне забезпечення обмундируванням, взуттям, натільною і теплою білизною та ін.;

• на базі інституту здійснюється безкоштовне курсове професійно-технічне навчання, як водіїв автотранспортних засобів категорії “С”;

• після закінчення інституту випускники розподіляються для проходження служби на первин-них посадах до частин і підрозділів, зокрема: Сухопутних військ, Сил спеціальних операцій, Військово-Морських Сил (в т.ч. і морської піхоти), Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та їх спеціальних служб, Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України;

• інші пільги згідно законодавства України.

До освітнього процесу у ВВНЗ, ВНП ЗВО та військових ліцеях активно залучається офіцерський склад з бойовим досвідом. Переважна більшість викладацького складу є учасниками Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

У системі підвищення кваліфікації функціонує близько 500 курсів для військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, державних службовців Міноборони та ЗС України з метою отримання необхідних знань, умінь та практичних навичок для виконання обов’язків за посадою з терміном навчання від 2 тижнів до 6 місяців.

Детальну інформацію щодо найменування навчальних закладів, переліку спеціальностей та необхідних документів для вступу можна переглянути у Довіднику вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти або перейшовши на інтернет-ресурси ВВНЗ, ВНП ЗВО та військових ліцеїв, за активними лінками, наведеними нижче.

Сайти навчальних закладів та сторінки facebook:

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

https://nuou.org.ua/

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

http://www.hups.mil.gov.ua/

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Українська військово-медична академія

http://uvma.mil.gov.ua/

Українська військово-медична академія

Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка

https://registry.edbo.gov.ua/university/2899/

Військова академія

http://vaodesa.mil.gov.ua/

Військова академія м.Одеса

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного http://www.asv.gov.ua/

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка https://mil.univ.kiev.ua/

Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

http://www.viti.edu.ua/

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія»

https://ivms.com.ua/

Інститут Військово-Морських Сил НУ "ОМА"

Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова https://zvir.zt.ua/

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова

Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого https://nlu.edu.ua/instytu.../vijskovo-yurydychnyj-instytut/

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» http://vitv.kh.ua/

Військовий інститут танкових військ НТУ "ХПІ"

За детальною інформацією звертайтесь: Вінницький ОМТЦК та СП, м. Вінниця вулиця Довженка, 28. Тел:0989135349, 61-21-05.

#ВСТУП_ВВНЗ_2022

#ВІННИЦЬКИЙ ОМТЦК та СП


Переглядів: 1011
Поширень: 1