Створення муралу, хореографія та малювання: у Вінниці влаштують мистецьку подію для вінничан та переселенців

Комунальне підприємство «Інститут розвитку міст» організовує мистецький захід для мешканців Вінниці та внутрішньо переміщених осіб. Подія має назву «Арт-простір «Берег єднання», пройде вона 17 червня. Вінничани та гості міста зможуть створити разом мурал, освоїти хореографічні рухи та позмагатися у настільному тенісі.

Фахівці Інституту розвитку міст зазначають, що учасники заходу матимуть змогу пограти у барабанному колі разом з Костянтином Прилєпським та познайомитися з музичним інструментом - дримбою, а також позмагатись у настільний теніс та взяти участь у «Веселих естафетах».

«Крім того, містяни та переселенці зможуть долучитись до створення муралу разом з художником-скульптором Євгеном Соломко, навчитись відбивати ритм і танцювати разом з хореографом Глібом Зельгіним. А діти матимуть змогу створити 3D малюнок крейдою разом з художницею Мариною Кульмач. До того ж, на учасників події чекатиме піца та освіжаючі напої. Під час арт-терапевтичної події учасники спробують себе у різних видах мистецтва, принаймні на деякий час позбудуться негативних емоцій, звільнять думки та полегшать стресовий стан», - розповідає координаторка Програми «Інтеркультурні міста» у місті Вінниця Юлія Кашпрук.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/r3SEjVNmzDMe3res7

Захід пройде 17 червня о 14:00 на території ФСТ «Динамо» (вулиця Бузький Узвіз, 35). На території наявні місця для укриття на випадок повітряної тривоги.

Подія відбудеться у рамках Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста» Німецького товариства міжнародної допомоги GIZ в Україні, за фінансової підтримки Урядів Швейцарії та Німеччини в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст України – 2».Переглядів: 1838
Поширень: 0