У Вінниці відпрацьовують алгоритм допомоги вінничанам, які через війну опинилися у важких життєвих обставинах – Сергій Моргунов

У Вінниці найбільш вразливі верстви населення незабаром зможуть отримати допомогу у вигляді продовольчих наборів. Про це Вінницький міський голова Сергій Моргунов повідомив в інтерв’ю на телеканалі «ВІТА».

«Ми не повинні забувати вінничан, адже багато хто міг втратити роботу і наразі є ті ж самі проблеми. Те, що стосується Гуманітарного штабу, ми завершили певний етап відповідної допомоги. Потихенько ми починаємо відновлювати й інші види допомоги, адже втрати бюджету не дали нам можливість два-три місяці це робити, тобто зараз ми намагаємось це робити ширше, відпрацювати і алгоритм допомоги саме вінничанам, принаймні так, як це робили в ковідний період», - зазначив Сергій Моргунов.

Водночас очільник громади не приховує, Вінниця наразі переживає нелегкі часи. Втрати бюджету за березень-квітень склали 70 мільйонів грн. А відтак, щоб утримувати розвиток міста в умовах війни важливий баланс між витратами та жорсткою економією. Саме це, за його словами, дозволить і надалі забезпечувати роботу критичної інфраструктури, робити все, щоб ситуація у місті залишалась стабільною, а також допомагати іншим.

«Завдяки нашим героїчним захисникам Вінниця живе і працює в тилу. І ми не маємо права відкинути усе те, що робили для Вінниці спільними зусиллями з погляду комфортності, до чого ми йшли більше десяти років. Розумію, що хтось може запитати: про яку комфортність можна говорити в умовах війни, але ми точно не повинні повернутися на 20 років назад і поринути в хаос. У Вінниці має бути злагодженість і порядок. Понад 400 тисяч людей – вінничан і нових мешканців – потребують цього. Крок за кроком ми рухаємось до нашої Перемоги. Головне – не зупинятися. Дякую усім, хто йде з нами цим шляхом. Все буде Україна!» - наголосив Сергій Моргунов.


Переглядів: 1708
Поширень: 1