На Вінниччині рятувальники з поліцейськими пішли на пляжі

15 червня рятувальники Гайсинського району спільно із представниками патрульної поліції провели профілактичний захід серед відпочиваючих на водоймах Чечельницької громади.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Вінницькій області.

«Рятувальники розповіли громадянам основні причини виникнення трагічних випадків на воді та надали рекомендації щодо безпечного перебування на водних об’єктах. Відпочиваючим пояснили небезпеку купання у невідведених для цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання в нетверезому стані.

Окрему увагу фахівці Служби порятунку звернули на громадян, які відпочивали поблизу водойм з дітьми. Дорослим наказали навчати своїх дітей правилам безпеки, і ні в якому разі не залишати малечу без нагляду», - зазначено в повідомленні.

Крім того, рятувальники нагадали і правила пожежної безпеки в природних екосистемах та на відкритих територіях, а також дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Громадянам надзвичайники роздали пам’ятки з основними правилами безпечної поведінки на воді та в природних екосистемах.Переглядів: 2197
Поширень: 0