Сергій Моргунов: «Сьогодні нам доводиться боротися за кожний рядок в Конституції»

Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають одне із найголовніших державних свят – День Конституції України. Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав громаду з 26-ою річницею ухвалення Основного Закону на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі.

Очільник міста зауважив, що зараз нашій країні доводиться боротись за кожний рядок в Конституції - за українські погляди і цінності, за спосіб мислення та ідентичність, за право бути українцями і жити у вільній європейській державі.

«Російські нелюди прагнуть знищити нашу незалежність. Та проти духу свободи зброя безсильна. Влада в Україні належить тільки її народові. І сьогодні вся нація повстала єдиною силою проти ворога заради Перемоги. Ми повинні зберегти все те, що плекали роками, що створювали з любов'ю до рідної землі. Наш спільний обов'язок - захищати свій дім. І наше спільне право - бути громадянами держави, яку будуємо ми самі і в якій будуть щасливими наші діти і онуки! З Днем Конституції! Перемоги нам!» - наголошує очільник Вінницької громади Сергій Моргунов.

Довідка:

Це державне свято щорічно відзначається 28 червня на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Документ отримав підтримку депутатського корпусу – проголосували 315 народних депутатів. Конституція України визначає основи суспільного і державного ладу, права і свободи людини й громадянина, порядок організації і функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування.Переглядів: 1291
Поширень: 0