Це питання цікавить багатьох мисливців та військових в Україні. Тепловізійний монокуляр – оптичний прилад, призначений виявлення об'єктів. Пристрій використовується як для полювання, а й спостереження дикою природою.

тепловізійні монокуляри

Особливості тепловізійних монокулярів

У продажу представлені прилади, що відрізняються функціональністю та практичністю. Тепловізійні монокуляри компактні та легкі. Їх можна використати однією рукою. Пристрої працюють за будь-яких погодних умов, вдень та вночі. У сучасних моделях забезпечується чітке та барвисте зображення. Для розпізнавання об'єктів у туман чи сильний дощ передбачається ультрачіткий режим.
Тепловізійні монокуляри – вироби, що відповідають найвищим стандартам якості. Це пристрої нового покоління, які мають значні переваги:

  • вбудоване світлодіодне підсвічування
  • опція «картинка в картинці»
  • робота в автономному режимі
  • можливість заміни акумулятора
  • наявність ручки швидкого фокусування
  • висока частота кадрів
  • функція очікування для економії енергії
  • вбудований лазерний далекомір
  • інфрачервоний сенсорний вимикач

У багатьох моделях передбачається запис відеоматеріалів та збереження цікавих моментів у внутрішній пам'яті пристроїв. У таких тепловізійних монокулярах забезпечується передача інформації за допомогою Wi-Fi. Прилади з'єднуються зі смартфонами та іншими гаджетами. Це зручна функція, яка широко використовується любителями спостереження за дикою природою. Можна робити чудові знімки та ділитися ними з друзями.

тепловізійний монокуляр

Тепловізійні монокуляри IRay – надійність та інноваційність

В інтернет-магазині delta1.ua продаються тепловізійні монокуляри, розроблені відомою компанією IRay Technology. Це високотехнологічні пристрої, призначені для полювання, туризму та охорони об'єктів. Прилади виготовляються з надійних матеріалів та комплектуючих. Велика увага приділяється функціональності, практичності та довговічності.

Тепловізійні монокуляри IRay мають величезний попит. До їхніх головних особливостей відноситься гарна якість зображення, велика дальність дії, стабільна робота навіть у несприятливих умовах. Для максимально точного виміру відстані до об'єкта та для здійснення влучного пострілу використовується лазерний далекомір. Для зручності передбачається вибір режиму відтворення картинки в теплому або холодному

Купити тепловізійний монокуляр у спеціалізованому інтернет-магазині

Перегляньте асортимент тепловізійних монокулярів і здійсніть вигідну покупку! В інтернет магазині https://delta1.ua/ продаються прилади, розроблені професіоналами. Пристрої функціонують протягом тривалого часу та на 100% справляються із завданнями. Якщо виникають запитання, можна звернутися до менеджера. Консультант підбере тепловізійний монокуляр для полювання, виходячи із запитів клієнта. Після обробки замовлень забезпечується швидка доставка тепловізійних монокулярів до будь-якого міста.


Переглядів: 1322
Поширень: 0