Ігри після появи комп'ютера мають новий формат, і більшість із них перейшла у віртуальний світ (за екран). Такі гейми моментально завоювали популярність, а виробники меблів запропонували цікаві рішення, що дозволяють забезпечити гравцям максимальний комфорт навіть якщо гейм триває багато годин поспіль.

xSD-13_475x600_A1.png.pagespeed.ic.ovwnhFGALq.png

Асортимент, в якому представлені геймерські крісла https://barsky.ua/kresla/igrovye/ дійсно дуже широкий і зробити вибір  не так просто як здається. Але все залежить від того, що для вас головний фактор. Хтось дивиться на ціну, когось цікавить дизайн. Незалежно від того, бюджетний це варіант або преміальний, всі моделі від ТМ Барскі комфортні, якісні та ергономічні. Що стосується зовнішнього вигляду, то екстер`єр вигляд кожної моделі – це окрема історія. Насправді складно визначити, що є родзинкою моделей цієї мануфактури стильний зовнішній вигляд або унікальна конструкція. Напевно, і те, й інше, тому продукція бренду така популярна.

Для клубів і не лише

Існує стереотип, що ідея купити геймерські крісла спадає на думку тільки власникам ігрових клубів. Але це зовсім так. Таке придбання буде актуальним для вас, якщо комп'ютерна гра – ваше хобі. Крім того існують простіші моделі з групи геймерських, використовувати які буде актуально навіть при облаштуванні робочого місця в офісі або вдома.

Всі вироби виконані з якісних матеріалів та витримують як великі навантаження, так і активну експлуатацію.

Крім того, матеріали підбираються так, щоб створювати єдиний ансамбль. Пластик, метал, натуральна шкіра або екошкіра, тканина або сітка, - все це виглядає оригінально і динамічно. В результаті, геймерське крісло впишеться в будь-який інтер'єр і навіть стане його акцентом.

Щодо конструкції, то вона досконала. Тобто всі деталі використовуються так, щоб гарантувати максимальний комфорт людині з урахуванням її зросту, ваги та інших фізичних параметрів.

Вартість запропонованих екземплярів залежить від типу використовуваних матеріалів та кількості доступних опцій. Чим простіша модель, тим її ціна нижча. Найкрутіші зразки оснащені такими екстра-опціями як обдув (вентиляції), підсвічування, додаткові холдери і навіть вбудована аудіосистема. Але навіть найпростіша версія комфортна, тому що включає:

  • підголівник;
  • підлокітники;
  • механізми регулювання висоти сидіння;
  • механізми налаштування кута нахилу спинки.

xCYB-01_475x600_A2.png.pagespeed.ic.9J6tT_yyFm.png

Крісла для геймерів оснащені надійною та стійкою опорою на коліщатках (це надає мобільності гравцю). Також наявність додаткових механізмів гойдання дозволяє досягти різних ефектів (імітації перегонів тощо). В результаті користувач не тільки відчуває максимальний комфорт, але й занурюється в ігрову реальність. Не дивно, що геймерські крісла від ТМ Barsky вважаються найкращими.


Переглядів: 685
Поширень: 0