У Вінниці для внутрішньо переміщених осіб працює Центр речей

Департамент соціальної політики повідомляє про те, що свою роботу продовжує Вінницький Гуманітарний центр речей, який працює за адресою: вул. Київська, буд.16А, в ТЦ «Tetris» (1 поверх).

«Ми бачимо, що велика кількість людей через активні бойові дії залишаються у Вінниці на невизначений час, тому зрозуміло, що вони не мали змогу взяти всі свої речі з домівок. Отож, саме для ВПО до Вінниці надходить гуманітарна допомога від небайдужих людей та іноземних партнерів. У Гуманітарному центрі переселенці безкоштовно отримують те, чого найбільше потребують. Наразі там оновлено одяг, іграшки та взуття для переселенців, адже саме на це маємо попит сьогодні», - зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Нагадаємо, щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»). Гуманітарний Центр речей працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.Переглядів: 1986
Поширень: 1