Патрульні Вінниччини застерігають: активізувалися шахраї

Патрульні поліцейські Вінницької області нагадали громадянам, як вберегтися від шахраїв.

Як повідомляє пресслужба патрульної поліції області, аби не стати жертвою зловмисників, які хочуть скористатися вашою довірою, емоційним станом через війну або ж важким фінансовим становищем, даємо кілька порад:

Не перераховуйте гроші сумнівним фондам чи "волонтерам" з підозрілими профілями у соцмережах. Переконайтеся, що ці люди і справді допомагають.

Не кажіть нікому свій CVV чи CVC-код з банківської картки. Справжні працівники банку ніколи вас його не запитають.

Не платіть авансу за товар, поки не переконаєтеся у надійності продавця.

Не робіть жодних завдатків людям, які пропонують житло в оренду. Будь-які фінансові операції варто проводити лише після огляду помешкання.

Не купуйте житло по довіреності. Такі операції неможливо здійснювати і якщо вам пропонують — не погоджуйтесь. Також житло неможливо продати чи купити в регіонах, де тривають активні бойові дії або окупація. Купівлю-продаж можна здійснювати лише в певних нотаріусів і лише в тому ж регіоні, де розташоване житло.

Якщо ви чи ваші рідні стали жертвами шахраїв — звертайтеся із заявою до найближчого відділку поліції, а якщо є шанс затримати зловмисника по гарячих слідах — телефонуйте на лінію 102.Переглядів: 857
Поширень: 0