У Десні на вулиці Гагаріна облаштовують зовнішнє освітлення

У Деснянському старостинському окрузі Вінницької територіальної громади триває будівництво мережі зовнішнього освітлення.

У воєнний час освітлення вулиць вкрай необхідне задля безпеки мешканців та тих, хто з настанням темряви і особливо під час комендантської години здійснює патрулювання.

У Десні роботи з влаштування зовнішнього освітлення стартували ще у минулому році. Нагадаємо, що у 2021 році в межах видатків, передбачених на цей об’єкт, підрядною організацією прокладено 1,7 км мереж освітлення, встановлено 45 світлодіодних світильників, встановлено 18 металевих опор та 4 залізобетонні опори.

Як розповів директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, в цьому році в Десні влаштовано 39 металевих опор освітлення та прокладено 1360 м кабелю, тривають роботи монтажу світлодіодних світильників.

«Облаштування зовнішнього освітлення на вулицях, де проживають молоді сім’ї, пенсіонери, діти шкільного та дошкільного віку – це важливий крок у створенні сприятливих умов для проживання в Десні, підвищення рівня добробуту населення та гарантування безпеки», – говорить староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач.

Нагадуємо, що під час виконання робіт встановлюються виключно енергозберігаючі світильники. Така умова для Вінницької громади є стандартною.Переглядів: 1652
Поширень: 0