За добу до України повернулись 38 тисяч українців

За добу 9 липня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 85 тисяч осіб та понад 18 тисяч транспортних засобів. З нашої країни вибули більше 41 тисяч осіб. Майже 25 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Однак зберігається і тенденція щодо збільшення кількості громадян, що повертаються до України.

За минулу добу до України прибули 43 тисячі осіб, понад 38 тисяч з них – громадяни України.

Також протягом доби оформлено 60 вантажівок з гуманітарною допомогою.

У Державній прикордонній службі України рекомендують відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

Нагадаємо, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

Зауважимо, що зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено.


Переглядів: 833
Поширень: 0