«Ми вільні, нас не зламати!» - Сергій Моргунов звернувся до вінничан з нагоди 32 річниці Декларації про державний суверенітет

Документ про проголошення державного суверенітету України Верховна Рада ухвалила 16 липня 1990 року. Декларація стала важливим кроком українського народу на шляху до самостійності. У дні, коли ми знову відстоюємо своє право на свободу, значення цієї події важко переоцінити. Про це на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«32 річниця прийняття Декларації про державний суверенітет. Скільки кривавої боротьби за незалежність передувало цій даті. І сьогодні стіною героїзму і незламності ми знов стоїмо проти ворога. Росіяни вбивають українців за те, що вони існують. Ми відчайдушно захищаємо свій дім. Не в нашому характері ставати на коліна. Ми знаємо, за що боремось. Це не просто принципи свободи, які були закладені в цьому історичному документі, це наша сутність та ідентичність. Переможемо. Відбудуємо рідну країну. Ми сильніші, ніж будь-коли. Слава українській нації!» - наголосив очільник громади.


Переглядів: 1154
Поширень: 0