У Вінницькому Муніципальному притулку для тварин провели санітарні заходи

Здорове і повноцінне життя тварин у притулку та за його межами залежить від багатьох факторів. Та один із найголовніших - вакцинація. З січня по червень вже вакцинували понад 660 чотирилапих.

У Вінниці діє Муніципальний притулок для тварин, проте неможливо всіх собак із вулиць зібрати і закрити в одному місці, адже їх кількість постійно зростає.

В закладі на постійній основі проводять ветеринарні огляди. Собакам та котам здійснюють вакцинацію, біостерилізацію та інші санітарні заходи.

За півріччя було прооперовано 684 тваринки, яких відловили на вулицях міста або вінничани звернулись до притулку за допомогою. Нещодавно було забрано метиса лабрадора та руду красуню, які були прооперовані у притулку.

Також працівники забезпечують ідентифікацію тварин з внесенням всіх даних про неї та фото до муніципального реєстру. Навіть якщо чотирилапих повертають у місце вилову для вільного проживання, то щорічно проводять ревакцинацію та контролюють наявність візуальної ідентифікації.

Всі ці заходи дозволять знизити ризик виникнення різних захворювань, спільних для людей і тварин, а також запобігти випадкам агресивної поведінки собак та відповідно усунути небезпеку для людей. Відбувається постійно ротація: когось із собачок прилаштували, хтось з'являється новий. Наразі близько 85 чотирилапих чекають на нових господарів.

«Вінничани можуть відвідати притулок і обрати собі вихованця! А діти можуть здійснити свою мрію та завести домашнього улюбленця! Наразі всі собаки, які є у нас чекають своїх господарів, тому ми запрошуємо усіх долучитись до доброї справи та обрати собі чотирилапого друга», - говорить начальник Муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський.

Вінничани, які бажають знайти собі вірного друга, можуть звернутись до притулку. Він розташований на вул. Гонти 26Е.

Контактні дані притулку: 0673838377 та 0673834009

Фейсбук сторінка: www.facebook.com/vinmsfaПереглядів: 1611
Поширень: 0