Грали заради перемоги України: у Вінниці відбувся благодійний футбольний турнір

У Вінниці відбувся благодійний футбольний турнір. Грали військовослужбовці Командування Повітряних Сил, волонтери та місцеві трудові колективи. Паралельно із грою влаштували збір коштів для потреб війська. Кілька тисяч гривень передадуть на автомобіль для прикордонників.

Про це повідомили в АрміяInform.

Трибуни на стадіоні цього разу були напівпорожніми, адже захід із міркувань безпеки попередньо не анонсували, для запрошень працювало лиш «сарафанне радіо».

Ініціатори проведення футбольного матчу пояснили, що насамперед прагнули підтримати військовослужбовців, дати їм змогу хоч трішки відволіктись від непростої буденності.

«Військовослужбовці попри втому, постійні чергування - були на висоті! Хоч і перемога цього разу була не на їхньому боці. Перше місце із невеликим відривом здобув колектив «Вінницягаз», - прокоментував один із ініціаторів заходу Горбаневич Віталій, співзасновник громадської організації «Світла - Україна».

Паралельно із грою відбувався збір коштів для потреб війська. Зібрані кошти підуть на придбання автівки для прикордонників.

«Відверто скажу, зібрали невелику суму, кілька тисяч гривень. Звісно, це крапля в морі, але початок покладено. Плануємо придбання вже четвертої автівки для захисників. Громадську організацію «Світла - Україна» ми заснували разом із братом і ось уже п’ятий місяць активно допомагаємо військовим підрозділам. Кошти в соціальних мережах не збираємо, обходимось власними силами», - пояснив Горбаневич Віталій.

Учасників футбольного матчу нагородили тактичними футболками, кубками та грамотами. Військовослужбовці додатково отримали коробку із закордонними турнікетами, кровоспинними та іншими препаратами.Переглядів: 1441
Поширень: 0