Президент в День Державності вручив перші Паспорти громадянина України двом вінничанам

У День Української Державності, який Україна 28 липня відзначала вперше, Президент Володимир Зеленський вручив перші паспорти громадянам України, яким виповнилося 14 років.

Про це повідомляє сайт Президента України.

Церемонія відбулася в Маріїнському палаці. Серед її учасників – діти військовослужбовців, які боронять державу, героїв, котрі віддали свої життя у боях за Україну, та юні громадяни, які були змушені залишити свої домівки через російську агресію.

За даними голови Вінницької ОВА Сергія Борзова, двоє дітей вінничан - Єлизавета Блажко та Олександр Урсоленко з Могилів-Подільського та Вапнярки. Донька і син захисників України, які загинули за майбутнє дітей - за їх щасливе життя на рідній землі.

«Цей паспорт – паспорт громадянина України, який ви сьогодні отримуєте, – символізує силу. Його знають і поважають в усіх країнах світу, і навіть там, де не мають свободи сказати про це відкрито», – наголосив Володимир Зеленський під час вручення документів.

Президент нагадав, що Україна переживала різні періоди у своїй понад тисячолітній історії – піднесення й спади, перемоги та втрати, героїзм і спокій.

«Але не було жодного періоду, коли б ми втратили нашу національну силу – нашу українську любов до свободи, наше особливе відчуття незалежності й нашу міцність – усе те, що вповні проявилося саме зараз, коли ми воюємо за майбутнє для України, за майбутнє для всіх вас», – зазначив він.

Володимир Зеленський переконаний, що юні українці ще не раз зможуть відчути повагу до себе та своїх паспортів, і закликав робити все, щоб шана до них зміцнювалася.

«Впевнений, ви зможете відчути цю повагу. І, будь ласка, робіть усе для того, щоб сила України й повага до України лише зростали», – резюмував Глава держави й побажав усім дітям успіхів.Переглядів: 1420
Поширень: 0