Вінницький кларнетист Олександр Карацун здобув дві перемоги на конкурсах мистецтв

Випускник відділу духових та ударних інструментів Вінницької дитячої музичної школи №2 Олександр Карацун виборов перше місце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «TALENTED CHILDREN OF UKRAINE» (м. Житомир) та II місце на Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine» (м. Харків).

Вони відбувались дистанційно, а частину конкурсних внесків організатори перерахували на допомогу ЗСУ.

Творчий шлях юного кларнетиста Олександра Карацуна розпочався у п’ятирічному віці. Спочатку хлопець опановував гру на сопілці, а вже в 7 років захопився неймовірним звуком та широтою діапазону кларнету. Відтоді із цим інструментом не розлучається.

«Олександр дуже старанний та талановитий учень. Для творчої самореалізації та успішної сценічної кар’єри він увесь вільний час займається музикою», - говорить викладачка юнака Людмила Головата.

Пані Людмила разом із концертмейстеркою Тетяною Синявською підготували юного кларнетиста до виступу на фестивалі - конкурсі «Феномен from Ukraine», де він виконав твір Ю.Щуровського «Романс».

Цьогоріч Олександр Карацун успішно склав випускні іспити в музичній школі та вступив до Вінницького коледжу культури імені Миколи Леонтовича.Переглядів: 1688
Поширень: 0