Грандіозний концерт для всіх: Many Fest vol.2

Організатори другого Many Fest, фестивалю з сучасними українськими виконавцями на найбільшій критій площадці міста, зуміли зібрати на ролердромі «Мегамоллу» прихильників кращих з кращих.

В один день на великій сцені з досконалим освітленням та звуком і вражаючим відео-рядом виступили кращий рок-гурт країни – The Hardkiss, кращий саунд-продюсер The Maneken та кращий танцювальний поп-гурт «Время и Стекло».

Грандіозний концерт для всіх: Many Fast vol.2

Чудова організація масової події, кілька годин танців і веселощів під справді якісну нашу музику, смачний фуд-корт, бари, окремі зони для відпочинку – було продумано все для задоволення публіки будь-якого віку.

Грандіозний концерт для всіх: Many Fast vol.2

Диско-електронний The Maneken, пристрасні й ліричні The Hardkiss та запальні і рухливі «Время и Стекло»: програму Many Fest vol.2 було підібрано так, щоб задоволення отримали вінничани багатьох вікових груп, до того ж вхід для дітей до 8 років був безкоштовним.

Грандіозний концерт для всіх: Many Fast vol.2

Великий музичний захід об'єднав людей різних інтересів і знову подарував чимало позитивних емоцій! Юлія Саніна та The Hardkiss співали відомих пісень та нових, зі свіжого альбому «Залізна ластівка». Особливо велику увагу публіки отримав чарівний хіт «Журавлі».

Грандіозний концерт для всіх: Many Fast vol.2

Завжди свіжий і сучасний Євген Філатов та його гурт The Maneken запалили зал, все більше людей танцювало і вистукувало ритм улюблених пісень талановитого і стильного співака та саунд-продюсера.

Грандіозний концерт для всіх: Many Fast vol.2

Ну а фінальним акордом став виступ молодіжного гурту «Время и Стекло». Тут вже до сцени збіглось чимало дітей та підлітків на рухливі популярні мелодії. Many Fest – це яскраве шоу, неймовірна енергетика запальних артистів, купа позитивних емоцій і чудовий настрій!


Переглядів: 1879
Поширень: 1