У Вінниці завершили встановлення наметів переданих Карлсруе

У Вінниці завершили встановлювати намети, передані обласному центру в рамках партнерської допомоги від німецького міста Карлсруе.

Про це повідомляє офіційний сайт Вінницької міської ради. Загалом мова йде про десять мобільних пунктів, кожен з яких розрахований на 50 людей. Міський голова Сергій Моргунов подякував партнерам з Карлсруе за допомогу та підтримку.

«Затишно і тепло, і головне – є зв’язок». Це відгуки вінничан про мобільні пункти незламності, які з’явилися завдяки допомозі міста-побратима Карлсруе. Десять таких наметів ми розмістили у різних районах міста – від ДПЗ до Тяжилова, – каже Сергій Моргунов. – Лише за кілька днів після масованих ракетних атак вони стали в пригоді сотням містян. Хтось приходить подзвонити рідним, хтось підігріти молоко для дитини, хтось просто погрітися – розповідають чергові. Умови є. Про це подбали наші партнери з Карлсруе: мобільні пункти прийшли комплектом – з генераторами, обігрівачами, електроплитами, розкладними ліжками, чайниками. Наші фахівці забезпечують підключення до інтернет-зв’язку. Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу дооблаштували «дитячі куточки» в кількох пунктах. Принесли книжки та іграшки, щоб малечі було веселіше».

Міський голова зазначив, що допомога від Карлсруе надзвичайно важлива для нас, вона прийшла саме тоді, коли найбільше потрібна. «У цьому велика заслуга міської команди Карлсруе, яка миттєво відгукнулась на наші прохання. Про потреби Вінниці у разі екстрених ситуацій говорили під час зустрічі з мером Карлсруе Франком Ментрупом у жовтні, і вже за півтора місяці отримали вантаж з допомогою. Мерія об’єднала всю громаду навколо благодійної акції на підтримку Вінниці. І я був приємно вражений тим, яку небайдужість проявили мешканці Карлсруе. Вдячний німецькому народові за солідарність з Україною. Усі ми знаємо масштаби військової, фінансової, гуманітарної підтримки, яку надає Німеччина. З перших днів війни і дотепер ми відчуваємо цю єдність у боротьбі з рашистами. І цінуємо, що у Німеччині тепер маємо надійного побратима. Наші друзі не залишають нас один на один з викликами. Дякую, Карлсруе!», – наголосив Сергій Моргунов.

Заради зручності городян ці мобільні пункти обігріву розташували в різних районах міста. Для їх розміщення вибирали найбільш людні місця, де була технічна можливість їх облаштування.

Таким чином ці мобільні пункти обігріву можна знайти за наступними адресами:

  • Площа Могилка;
  • біля Будинку Офіцерів;
  • вулиця Київська (в районі розвороту тролейбусів, біля Водоканалу);
  • вулиця Київська, 27, біля магазину АТБ
  • мікрорайон Тяжилів, біля Мрії;
  • на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи (Чехова)/Антонова;
  • вулиця Коріатовичів (зупинка Військовий госпіталь);
  • на розі вулиць Келецька/Шевченка (біля будинків 39-41)
  • вул. Зулінського біля колишнього Підшипникового заводу (розворотне кільце тролейбусів); -Старе місто (біля Міської клінічної лікарні №3)

В наметах чергують працівники КП «Муніципальна варта», які підтримують роботу обладнання та слідкують за порядком. «До нашого намету, люди в основному звертаються у вечірній час, вдень відвідувачів небагато, — розповідає головний інспектор КП «Муніципальна варта» Костянтин Омельяненко, який чергує в мобільному пункті обігріву біля Водоканалу.— Хтось заходить щоб зігрітися, хтось – попити чаю чи зарядити телефон. Іноді люди заходять просто з цікавості — подивитися, що тут є. Часто заходять люди, які чекають громадський транспорт чи водії. Ми усім намагаємось приділити увагу».

Кожен з таких пунктів обігріву оснащений UFO-обігрівачами, тепловентиляторами, плитами для приготування їжі, ліхтарями, розкладними ліжками, ліхтарями та вогнегасниками. Німецькі партнери також надали до кожного намету генератор, а міська влада забезпечує запас палива до нього.

Читайте також: Як працюють пункти незламності у ВінниціПереглядів: 1118
Поширень: 0