НАБУ підозрює "Слугу народу" Пашковського в брехні у декларації на майже 2 млн

Детективи НАБУ разом із САП повідомили підозру у внесенні недостовірних даних до декларації за 2020 рік народному депутату від "Слуги народу" Максиму Пашковському. 

"15 грудня 2022 року НАБУ і САП повідомили народному депутату України IX скликання про підозру у внесенні недостовірних даних до е-декларації за 2020 рік." - йдеться у повідомленні НАБУ.

Слідство встановило, що депутат був зобов'язаний, але не вніс до декларації  відомості про житло на Печерську (центральний район Києва), яким користувався на підставі договору оренди. Вартість цієї нерухомості становить понад 1,9 млн грн (51 тис. дол - ред.).

Дії Пашковського кваліфікували за ч.1 ст.366-2 ККУ (умисне внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації). Вони караються штрафом від трьох тисяч до чотирьох тисяч НМДГ (51 000 або  68 000 гривень - ред.) або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин або обмеженням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Розслідування зазначених фактів розпочали на підставі висновку НАЗК. "Слуга народу" висунула Максима Пашковського кандидатом в народні депутати по мажоритарному виборчому округу №11 у м. Вінниця.Переглядів: 1399
Поширень: 2