У Вінниці облаштовують 20 пунктів для приготування їжі в разі настання блекауту

У Вінниці провели виїзну нараду з приводу організації пунктів харчування на випадок надзвичайних ситуацій. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

На своїй сторінці у Фейсбук мер написав, що у Вінниці, окрім стаціонарних точок, які базуватимуться у школах, передбачені і пересувні кухні.

“Комплекти мобільних кухонь передало нам німецьке місто Мюнстер, про що вже розповідав. Система складається з кількох модулів – варильні поверхні (електро та газові), модулі для води, для теплого водопостачання, для миття посуду. Обладнання якісне та надзвичайно функціональне”, – повідомив Сергій Моргунов.

Він подякував громаді Мюнстера та меру Маркусу Леве за вчасну і важливу допомогу, яка дозволить підтримати мешканців Вінницької громади в разі повного блекауту.

“Наше завдання дооснастити ці кухні, зокрема генераторами, щоб за потреби розгорнути їх у різних мікрорайонах”, – зазначив міський голова.

Загалом у Вінниці планують облаштувати 20 пунктів приготування їжі, в яких готуватимуть для вінничан у разі відсутності світла та газу.Переглядів: 1101
Поширень: 0