Учнів  Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді посвятили в ліцеїсти

Сьогодні, 12 жовтня, в актовій залі навчального корпусу №2 Вінницького національного технічного університету відбулась урочиста посвята в ліцеїсти учнів Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді.

В урочистостях з нагоди посвяти в ліцеїсти учнів нового навчального закладу взяли участь: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови ОДА Ігор Івасюк, в. о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк, ректор ВНТУ Володимир Грабко та в. о. директора Подільського науково-технічного ліцею Віталій Козаченко.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, голова ОДА Валерій Коровій зауважив: «Сьогодні справді особливий день, адже перша посвята в ліцеїсти відбувається напередодні 14 жовтня – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Крім цього, ця дата також є символічним днем заснування УПА. Дорогі ліцеїсти, хотів би звернути вашу увагу на те, що старше покоління покладає на вас великі надії, адже країна здатна бути сильною лише тоді, коли кожен буде усвідомлювати власну причетність до майбутнього нашої держави. Варто зазначити, що сучасні виклики спонукають до створення нових умов, тож на сьогодні питання освіти має ключове значення. Особливо важливим є розширення можливостей для молоді та підготовка висококваліфікованих фахівців в умовах конкурентного середовища. Тож бажаю усім вам наснаги та успіхів. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому». За словами Валерія Коровія, минулого тижня до новоствореного навчального закладу також було завезено необхідне обладнання на суму 734 тис. грн.

Учнів  Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді посвятили в ліцеїсти

Під час урочистого заходу викладачів, ліцеїстів і батьків також привітали ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко та в. о. директора Подільського науково-технічного ліцею Віталій Козаченко.  

Присутні мали можливість переглянути презентаційні відеоролики про учнівські колективи, а саме: про тих учнів, які сьогодні склали урочисту клятву ліцеїста новоствореного навчального закладу та отримали залікові книжки.

На сьогодні в Подільському науково-технічному ліцеї для обдарованої молоді навчається 180 ліцеїстів, які займаються в різноманітних гуртках науково-технічного спрямування на базі університету.

Нагадаємо, що створення навчального закладу на базі ВНТУ відбулось в рамках реалізації регіональної стратегії розвитку Вінниччини до 2020 року та є результатом втілення Меморандуму від 26 січня 2018 року, який підписали  голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, а також ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко та голова ГО «Вінницький Бізнес-Клуб» В’ячеслав Калініченко.

Основною метою створення Подільського науково-технічного ліцею є не лише підтримка обдарованої молоді, а й підвищення рівня математичної та технічної освіти, що забезпечуватиме підготовку кваліфікованих кадрів.Переглядів: 2578
Поширень: 0