У Вінниці стартував зимовий турнір з настільного тенісу серед вчителів зі збором коштів на ЗСУ

У вівторок, 3 січня, у Вінниці розпочався триденний турнір з настільного тенісу серед вчителів. Такі змагання вже стали традиційними для Вінницької МТГ, але цьогоріч їх поєднали із благодійним збором на ЗСУ.

У змаганнях беруть участь до 50 представників із різних шкіл міста, які за мінімальний внесок мають змогу не тільки гарно провести час, а ще й підтримати тих, хто захищає нас на фронті.

турнір з настільного тенісу у Вінниці

Переможців турніру визначатимуть у загальнокомандному, парному та особистому заліках. Їх нагородять грошовими преміями профспілки працівників освіти та грамотами.

Викладач фізики ліцею №23 Анатолій Мариянчук розповідає, що у залі грають лише аматори, представники шкіл, які професійно тенісом не займалися. “У командному заліку беруть участь чоловіки та жінки, дозволено міксувати, а після командного заліку буде проходити парний”, – каже він.

змагання з настільного тенісу серед вчителів у 2023 році

Директорка департаменту освіти Оксана Яценко розповіла, що основна мета заходу – це не змагання, а проведення часу з користю для свого здоров'я, пропаганда здорового способу життя. І ще цьогоріч турнір особливий, усі кошти зібрані під час турніру підуть на потреби ЗСУ.

«Це вже такий традиційний захід, який як і волейбольний турнір, що проводять восени, об’єднує усіх освітян нашої громади. Цьогоріч, змінено традиційну форму проведення чемпіонату, а саме додався третій день й для інших бажаючих зіграти настільний теніс та водночас фінансово допомогти нашій армії», – додає вона.

учасники грають в настільний теніс на турніріПереглядів: 1106
Поширень: 0