У 2019 році розпочнуть розробку проекту реконструкції проспекту Коцюбинського

У Вінниці підбили підсумки результатів експертних обговорень, присвячених майбутньому  перетворенню проспекту Коцюбинського. Над темою працювали команди урбаністів та фахівців у рамках  «Студій ідей» та консультаційні групи Тематичного тижня «Вінницька миля». Результати роботи стануть основою для розробки техніко-економічного обґрунтування проекту.   

Наступного року розпочнеться етап розробки техніко-економічного обґрунтування міжнародними експертами проекту реконструкції проспекту Коцюбинського. 

У 2019 році розпочнуть розробку проекту реконструкції проспекту Коцюбинського

Навесні цього року чотири команди урбаністів з Вінниці та трьох інших міст почали працювати над  проектними рішеннями щодо майбутнього розвитку проспекту Коцюбинського. Проект отримав символічну назву «Вінницька миля». Вінницька миля – це і є проспект Коцюбинського, адже його довжина близько 1600 метрів. Зокрема, у вересні відбувся тематичний тиждень «Вінницька миля» (VinMile) з обговоренням  головних викликів щодо здійснення реконструкції проспекту та розвитку району з вінничанами. 

Проспект Коцюбинського – центральна сполучна ланка між залізничним вокзалом та центром міста, артерія району Замостя та місце розташування комунально-побутових закладів, важливих для всього міста. Тому процес оновлення проспекту Коцюбинського є одним з компонентів міського розвитку в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Партнером у реалізації проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». 

У 2019 році розпочнуть розробку проекту реконструкції проспекту Коцюбинського

Як зазначив керівник «Агенції просторового розвитку» Олександр Коротких, реалізація проекту з реконструкції на вул. Замостянській продемонструвала величезний потенціал для поліпшення міського простору. 

У 2019 році розпочнуть розробку проекту реконструкції проспекту Коцюбинського

На необхідності комплексного підходу до майбутньої модернізації проспекту Коцюбинського за європейськими стандартами наголосив і Вінницький міський голова Сергій Моргунов. «Для нас цей проект дуже важливий. І я погоджуюся з тим, що правильно йти по швейцарському досвіду. Є багато питань, які пов’язані з майбутнім цієї території. Крім самого проспекту Коцюбинського, у нас є територія району, яка буде розвиватися в майбутньому. Я хочу подякувати усім командам за те, що генеруєте цікаві ідеї», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.  Переглядів: 3593
Поширень: 1