Вінницька "Нива" перемогла "Чайку" в Зимовому Кубку ПФЛ

Вчора Вінницька «Нива» здобула домашню перемогу над «Чайкою» (Петропавлівська Борщагівка, Київщина). Вінничани перемогли із рахунком 2:0. Про це повідомляє пресслужба клубу.

Перший Зимовий Кубок ПФЛ триває. Це вже друга перемога «нивівців» у турнірі. Ще один тур команда пропускала через непарну кількість команд-учасниць.

До перерви вінничани діяли переконливо і відкрили рахунок. Другой гол забили після перерви. Невдовзі після цього пролунав сигнал повітряної тривоги. Гра майже на годину була призупинена, після чого тривала із перемінним успіхом.

Більш активними в другому таймі були гості, які діяли в деяких моментах занадто жорстко. Нивівці переважно захищалися, намагаючись захистити переможний рахунок, і їм це вдалося.

В наступні вихідні «Нива» проведе матч в рамках 4-го туру Зимового Кубку ПФЛ проти аматорської «Дружба» (Мирівка). Планується, що гра пройде в Києві.

Нагадаємо, що на початку турніру 5 лютого "Нива" перемогла "ОККО" (Харків), забивши два голи.