У Вінниці поліція майже три години шукала маленького жартівника, який ховався від бабусі у шафі

Працівники поліції розшукали 8-річного вінничанина, який вирішив пожартувати з власною бабусею, сховавшись у старій шафі  в дворі будинку. 16 жовтня близько 17.00  години  до поліції звернулась бабуся хлопчика та  повідомила, що її  онук  не повернувся  додому з прогулянки. Раніше  дитина ніколи не залишала домівки.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, на пошуки зниклого хлопчика   задіяли особовий склад Лівобережного  відділення поліції, патрульних та поліцейських ювенальної превенції обласного главку. Долею дитини занепокоївся і заступник начальника обласного главку Руслан Мороз, який  особисто  виїхав на пошуки  маленького вінничанина.

Правоохоронці перевіряли місця, де за словами бабусі, могла знаходитись  дитина, опитували сусідів та друзів хлопчика.

Через майже три години пошуків поліцейські повернули  онука бабусі. Неповнолітнього  знайшов заступник начальника Лівобережного відділення поліції Тарас  Калачик, який  вирішив заглянути у стару шафу, що стояла у дворі будинку.

Там він і знайшов жартівника, який увесь цей час спостерігав за метушнею на подвір’ї через шпаринку у шафі.

Як розповів хлопчик, він вирішив  пожартувати з бабусею і в  такий спосіб помститися їй за те, що не дозволяла гратися з  планшетом.  

З початку року поліцейські  Вінниччини розшукали та повернули  218  дітей.Переглядів: 1890
Поширень: 0