На Вінниччині водій перевозив 3 тис. літрів фальсифікованого алкоголю

Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчими податкової міліції, щодо незаконного транспортування фальсифікованих підакцизних товарів з метою збуту за ознаками злочину, передбачених ч. 1 ст. 204 КК України.

З метою безпосереднього переслідування осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів, проведено невідкладний обшук транспортного засобу, який зупинений на одній із автодоріг Вінницького району.  Під час проведення обшуку виявлено та вилучено 15 пластикових бочок ємністю по 200 літрів кожна, які заповнені рідиною прозорого кольору з характерним запахом спирту міцністю 96%, всього 3000 літрів.

Наразі слідство триває, вживаються заходи щодо арешту вилученого майна та транспортного засобу, встановлення осіб, причетних до незаконного транспортування підакцизних товарів, до суду направлено клопотання про призначення судово-хімічних експертиз.

Довідково: за вчинення вказаних злочинів передбачено покарання у виді штрафу в розмірі до 34 тис гривень.Переглядів: 1470
Поширень: 0