Вже за тиждень – вперше у Вінниці свято балету, пам’яті геніальної Майї Плісецької!

Вперше у Вінниці пройде грандіозне свято балету «Браво, Майя» - захоплюючий гала-концерт, присвячений великій балерині Майї Плісецькій, яка назавжди увійшли в золоту історію світового балету.

Їй аплодували в усьому світі – шанувальники і перші особи держав, митці і найвідоміші особистості!

27 жовтня о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського ми побачимо легендарні балетні партії, що стали візитною карткою Майї Плісецької: «Лебедине озеро», «Раймонда», «Лауренсія», «Дон Кіхот», «Кармен», «Помираючий лебідь» та багатьох інших!

У головних ролях - провідні солістів Одеського національного театру опери і балету та зразкового ансамблю «Фуете»: заслужена артистка України Олена Добрянська, Дмитро Шарай, Катерина Бурдик, Катерина Бартош, Даніель Барба-Наполес, Росана Барбара-Наполес, Анастасія Варанкіна, Еліна Канунікова.

Постановник і режисер проекту – Юлія Козлова.

 «У мистецтві не важливо «що». Найважливіше – «як». Потрібно, щоб дійшло до кожного, щоб торкалося душі – тоді це справжнє, інакше ніяк», - говорила велика балерина!

Її діяльність була настільки великою, що все й не перелічити — балерина, балетмейстер, педагог, автор мемуарів, акторка кіно, художній керівник Римського театру опери та балету і Національного балету Іспанії. Після кожної вистави її викликали на біс і засипали квітами!

Своєю творчістю Майя Плісецька ознаменувала абсолютно нову віху у балеті. Вона в усіх викликала непідробне захоплення: тим, як прекрасно виглядала, інтелектом, почуттям гумору, приголомшливою грацією, почуттям власної гідності, поглядом, знаменитими паузами і, звісно, найвищою балетною технікою.

Вже за тиждень – вперше у Вінниці свято балету, пам’яті геніальної Майї Плісецької!

Майя Плісецька вражала своєю виразною пластикою, феноменальними стрибками, гнучкою спиною, легким кроком і високою музичністю. Вона перша ввела в балетну лексику такий стрибок, як «кільце». 

Балерина створила свій власний стиль, що відрізняється добірністю, графічністю, гостротою і закінченістю жесту, пози як кожного окремого па, так і всього малюнку партії в цілому.

У її пластиці танцювальне мистецтво досягло найвищої гармонії.

Із самого початку свого сценічного життя балерина проявила рідкісний талант трагедійної акторки. Володіючи невичерпним інтересом до всього нового, вона не боялася сценічних експериментів.

Вже за тиждень – вперше у Вінниці свято балету, пам’яті геніальної Майї Плісецької!

Пориньте у світ прекрасного, прийшовши 27 жовтня о 19.00 у Вінницький театр імені Садовського на гала-концерт «БРАВО, МАЙЯ!»!

Поспішайте придбати квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Вінницької Вежі, Будинку офіцерів, театру імені Садовського, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх).

Замовити безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці можна за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».Переглядів: 1610
Поширень: 0