Перші результати перегляду місцевого регуляторного середовища у Вінниці

Як повідомлялося раніше, у Вінниці розпочала свою роботу Комісія з перегляду місцевого регуляторного середовища. 3 жовтня відбулось перше її засідання, за результатами якого виконавчим органам Вінницької міської ради було надано рекомендації визнати такими, що втратили чинність низку рішень та скасувати їх. Ці акти втратили свою актуальність внаслідок зміни економічних реалій та умов господарювання, а також внесення відповідних змін до законодавства. 

Департаментом земельних ресурсів та департаментом адміністративних послуг було підготовлено та винесено на розгляд виконавчого комітету Вінницької міської ради проекти відповідних рішень. 11 жовтня виконком розглянув відповідні проекти і прийняв рішення про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 18.07.2006 року №1669 «Про впорядкування торгівлі пивом на розлив і в пляшках в підприємствах торгівлі та громадського харчування м. Вінниці» та «Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 10.04.2008р. №909 «Про надання дозволу на проведення земельних аукціонів».

Крім того, виконавчий комітет схвалив та передав на розгляд міської ради ряд інших застарілих регулювань, питання щодо доцільності існування яких буде розглянуто уже на найближчій сесії Вінницької міської ради.

Отже, процес місцевої дерегуляції у Вінниці розпочато. Нагадаємо, що Комісія з перегляду місцевого регуляторного середовища створена розпорядженням міського голови Сергія Моргунова та покликана формувати у Вінниці сприятливий бізнес-клімат і регуляторне середовище. Переглядів: 2299
Поширень: 0