«Vinnytsia RoboCamp – 2023»:  у Вінниці провели фестиваль робототехніки

Нещодавно в Палаці дітей та юнацтва тривав IV відкритий фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2023». Цікаво, що на турнір приїхали змагатись 14 команд – 39 юних робототехніків із різних регіонів України. Всі вони захоплені улюбленою справою, вміють конструювати, програмувати, генерувати нові ідеї рішення, працювати в дружній команді та вирішувати складні завдання.

Урочисте відкриття турніру, виставка-конкурс проєктів на вільну тему, змагання в номінаціях «WeDo» та «Робо Сумо» молодшої категорії учасників, старшої – в номінаціях: «Робо Сумо», «RoboRace», «Мехатроніка», екскурсія історичною частиною міста та до музею моделей транспорту м. Вінниці – це незабутні враження, хвилювання учасників та тренерів, нові знайомства і перемоги.

На виставці-конкурсі проєктів цьогоріч були представлені  моделі будівель, пристроїв та механізмів, елементів розумного будинку, промислової автоматики, які розроблялись учасниками з використанням деталей Lego або інших наборів.

Перше місце у виставці проєктів розділили команда Тернопільського комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" за проєкти "Непереможний Київ" та "Військова база", також комунальний заклад "Вінницький ліцей №6" за проєкт "Школа майбутнього". Друге місце у виставці посів проєкт "Міксер "Helper" Краснянського Андрія з комунального закладу "ОЗ "Кодимський ліцей № 1" Одеської області. Третє місце розділили Краснянський Тимофій з комунального закладу "ОЗ "Кодимський ліцей № 1" Одеської області за проєкт "Снігоочисний екскаватор" та вихованець комунального закладу "Вінницький міський палац дітей та юнацтва" – Кателян Роман.

В загальному заліку змагань молодшої вікової категорії команди комунального закладу «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної»:

«Robokids» – І місце;

«Шалені українці» – ІІ місце;

«Evolution» – зайняли ІІІ місце.

В старшій віковій категорії команда із комунального закладу Хустського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Магули Хустської міської ради Закапатської області «Op(ti)mum» виборола І місце, команди комунального закладу «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної» «DDS-3» – ІІ місце, «Yandar» і «Sleam Shady» - ІІІ місце.

Учасників заходу нагородила директорка Палацу дітей та юнацтва Ірина Матусяк, яка побажала юним вінничанам продовжувати рухатися вперед і підкорювати все нові й нові п’єдестали. «Вінниця може пишатися підростаючим поколінням, яке з юних літ впевнено здобуває перемоги. Щиро дякуємо департаменту освіти ВМР, компанії «Вінець», Вінницькому музею моделей транспорту за підтримку в проведенні фестивалю, незабутні емоції та враження, смачні гостинці та цінні подарунки», – підсумувала вона.Переглядів: 1165
Поширень: 0