«АТБ»: чи легко бути першим

Національна мережа продовольчих магазинів відсвяткувала чвертьвіковий ювілей, вчергове довівши країні, що вона є лідером

Цікавий факт: напередодні великого концерту Енріке Іглесіаса на НСК «Олімпійський»  важко було придбати квитки на автобуси та потяги за маршрутом «Вінниця – Київ». Тисячі наших земляків, вочевидь, прямували до столиці, аби не тільки насолодитися виступом відомого іспанського виконавця, а й привітати з днем народження мережу «АТБ». Саме вона запросила Іглесіаса до Києва на свій ювілей і запропонувала мільйонам своїх покупців придбати білети на шоу за доступними цінами.

«АТБ»: чи легко бути першим

«АТБ»: чи легко бути першим

Двадцять п’ять років тому ця велика мережа починала свою діяльність із кількох невеличких гастрономів у Дніпрі. Секретом успіху компанії став орієнтир на нові стандарти. Вже у 1993 році тут почали впровадження провідних світових напрацювань. «Свою діяльність ми базуємо на тому, щоб пропонувати покупцям найкращі рішення та технології. Свого часу саме мережа «АТБ» сформувала унікальний формат «український дискаунтер», який був заснований на європейському досвіді та європейському ставленні до контролю якості продукції й обслуговування покупців», – наголошує Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

«АТБ»: чи легко бути першим

За її словами, інноваційні підходи до розробки маркетингової стратегії, логістики тощо забезпечили підприємству лідируючі позиції в торговельній галузі країни як за кількістю покупців, так і за товарообігом та податковими виплатами. Сьогодні до магазинів «АТБ» щодня ходять на закупи понад 3,5 мільйона українців. Мережа нараховує 965 маркетів у 247 населених пунктах України. За підсумками 2017 року товарообіг становив приблизно 80,2 млрд грн., а загальна сума податків і зборів Групи компаній «АТБ» перевищила 6,58 млрд грн.

«АТБ»: чи легко бути першим

Фактично компанія виступає драйвером української торговельної галузі. Її приклад намагаються наслідувати всі конкуренти, таким чином підтягуючи й власні стандарти до високої планки, встановленої «АТБ». Варто зазначити, що чимала заслуга у цьому й багатотисячного колективу, який компанія розвиває самотужки – через власні учбові центри та систему підвищення кваліфікації персоналу. «Наша компанія є найбільшим роботодавцем у галузі. Сьогодні в ТОВ «АТБ-маркет» працює понад 45 тис. осіб. Співробітники, які обіймають адміністративні посади, і ті, хто працює в торговельній мережі, отримали професійну підготовку в учбових центрах компанії», – підкреслює пані Шаповалова.

«АТБ»: чи легко бути першим

Слід зазначити, що окрім професійного колективу, який гарантує високу якість обслуговування, українцям в «АТБ» подобається асортимент і доступність цін. Ба більше. Акції, які пропонує мережа, дозволяють купувати продукти набагато дешевше, аніж у конкурентів.  Наприклад, можна пригадати унікальну «чорну суботу» напередодні святкування ювілею компанії. Саме тоді у магазинах «АТБ» влаштували унікальну акцію: знижки на деякі товари сягали 40% від первісної вартості! Фактично у кожному з п’ятнадцяти маркетів цієї компанії у Вінниці того дня було велелюдно. Втім і у звичайні дні у магазинах «АТБ» багато покупців, бо наші земляки цінують цю мережу та довіряють їй. Це яскраве підтвердження того, що компанія дійсно є першою у своєму сегменті.


Переглядів: 4041
Поширень: 0