Вінниця в очікуванні шедевральної прем’єри авторських пісень Христини Соловій з її нового альбому «Любий друг»

Любий друже! Поспіши 20 листопада до концертного залу Вінницького Будинку офіцерів!

Адже саме тут цієї осені на Тебе чекатиме довгожданий сюрприз – мелодійна зустріч із галицькою перлинкою, від розкішного голосу якої завмирають мільйони захоплених слухачів.

Ох, любий друже, уже зовсім незабаром Твоя Христина озветься до Тебе ніжним голосом моря, присвятивши цей вечір Тобі. І хоч ви давно не бачились, і хоч з того часу стільки змінилось, але вона, як і раніше, хоче з Тобою поділитись сокровенним і має, що Тобі розповісти.

«Це буде мелодійний діалог про нас. Бо моє натхнення – це Ти. Тож цього вечора я співатиму саме Тобі, дивлячись у Твої прекрасні очі. А Ти теж, як і я, чекаєш нашої музичної зустрічі?»

У творчості, на сцені та в житті: ніжний образ Христини Соловій, сповнений жіночності й чуттєвої краси

У цілковитій тиші залу, коли пальці торкаються клавіш фортепіано на душу лягає історія, яка з уст цієї прекрасної співачки так глибоко пронизує спогадами про моменти, які досі щемлять і які досі дарують крила, про ті «чорні» та «білі» клавіші життя, які формують неповторну мелодію особистої драми кожного з нас. І про це так відверто і так зворушливо промовляє Христина своїми «Fortepiano», «Тримай» чи «Хто, як не ти».

…Коли вона з'являється на сцені у світлі софітів, розумієш, що в ній справді бездоганно все: і голос, і слова, і пісні… Її зовнішня краса так яскраво відображає і підкреслює її внутрішнє багатство і витонченість! Коли людина живе музикою і вміє нею поділитись, – це відчутно, бо то справді великий дар.

Аншлагові концерти та повні зали дарують натхнення творити більше

Вирушивши в масштабний концертний тур Україною, Христина Соловій, попри щільний графік своїх виступів, і досі мріє здійснити мандрівку Вінницею, катаючись на гондолі, і просто з’їсти морозива… І хоч перший виступ співачки у Вінниці нагадує про її таку недоречну ангіну, що дала про себе знати безпосередньо перед концертом, однак ні хвороба, ні висока температура не здатні були зупинити артистку, не пустивши її до слухачів.

Не зважаючи на всі ці труднощі, за словами Христини, це був один із найпотужніших і найкращих її концертів. «Було так тепло, так емоційно, із безліччю квітів… Я була просто вражена таким щирим прийомом вінницької публіки», - пригадує Христина.

Придбайте квитки на концерт Христини Соловій 20 листопада у Вінниці – і Ви пізнайте всю глибину почуттів улюбленої співачки!

Вінниця в очікуванні шедевральної прем’єри авторських пісень Христини Соловій з її нового альбому «Любий друг»

Так, саме побувавши на концерті Христини Соловій, Ви зможете ближче познайомитися з творчістю талановитої співачки, яка з неймовірною швидкістю підкорює серця щораз більшої кількості шанувальників української музики, і дізнатися секрети її музичної майстерності, або ж просто відпочити в обіймах її чуттєвих мелодій.

Замовте квитки онлайн чи купіть у касах міста без переплат і сервісного збору! Це найзручніший спосіб гарантовано потрапити на концерт Христини Соловій у Вінниці!


Переглядів: 2769
Поширень: 0