В Україні оновлено Національний календар профілактичних щеплень - відповідно до рекомендацій ВООЗ та міжнародної практики. Про це на своїй офіційній сторінц у мережі Фейсбук повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Зміни вже вступили у дію, тож якщо плануєте вакцинацію дитини - обов’язково ознайомтеся.

  • Від туберкульозу (БЦЖ) дітей щеплюватимуть 1 раз - на 3-5 добу життя. Ревакцинацію у 7 років робити більше не потрібно.
  •  
  • Другу дозу вакцини проти гепатиту В дитина отримуватиме не у перший місяць життя, а у другий. Це дозволить у майбутньому робити щеплення багатокомпонентною вакциною, яка даватиме захист одразу від кількох хвороб - гепатиту В, дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

Це допоможе зменшити кількість візитів на вакцинацію, зберегти більше часу для лікарів та батьків, а також зменшити рівень стресу мам, тат і діток, адже навіть безболісні уколи не завжди даються легко 

В Україні оновили Національнийкалендар профілактичних щеплень, - Супрун

Вакцинація за календарем профілактичних щеплень є безоплатною. Її можна зробити у вашого сімейного лікаря або педіатра.

Вакцини від 10 небезпечних хвороб - гепатиту В, туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правця, гемофільної інфекції, кору, краснухи і епідемічного паротиту закуповує держава та розвозить до регіонів України. Усі вакцини якісні, ефективні і безпечні, прекваліфіковані ВООЗ.

Робіть щеплення та будьте здорові!

Наказ про внесення змін до календаря профілактичних щеплень в УкраїніПереглядів: 1464
Поширень: 0