Вихованці спортшколи № 1 здобули «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті України з легкої атлетики

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих відбувся у Луцьку. У складі збірної команди Вінницької області на турнірі змагалися два вихованці МДЮСШ № 1 – Василь Войтюк та Андрій Краковецький. Хлопці завоювали срібну та бронзову медалі, відповідно, та підтвердили норматив Майстрів спорту України.

У змаганнях брали участь 427 легкоатлетів із різних регіонів країни.

На дистанції 800 метрів 20-річний Василь Войтюк здобув срібну нагороду. Нині він навчається у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі.

А 23-річний Андрій Краковецький виграв «бронзу» в забігу на 1500 метрів. Хлопець здобуває освіту у Вінницькому педагогічному університеті.

Тренер МДЮСШ №1 Вікторія Юнаш зазначає, що вихованців наполегливо займаються, не шкодуючи сил. У них достатньо великий потенціал.

«Вважаю виступ вдалим. Всі поставлені цілі – досягнуті, навіть перевиконані. Однак, працювати є над чим. Слабкі сторони підготовки виявили. Рухаємось далі», – говорить тренер МДЮСШ №1 Вікторія Юнаш.