Казки Сходу у одязі й у танці

Вчора у ресторані Mont Blanc відбулося надзвичайне дійство, що занурило всіх присутніх у світ сповнений магії Сходу. Глядачі побачили показ колекції осінь-зима 2018-2019 «Desert Rose» Дизайнерської студії трикотажного одягу Наталі Горбонос та грандіозне театрально-хореографічне шоу «The Great Silk Road» від Ірини Байгузіної і Сергія Костецького, творчої пари, що працює під назвою «Presenza Dance Projert».

Уявна подорож давніми пустельними шляхами почалась з одягу, створеного з натуральних тканин і оздобленого неймовірними прикрасами й візерунками. Назва колекції – «Троянда пустелі», так називають кристалічні утворення, що народжуються серед давніх пісків і вважаються символом вічного кохання.

Казки Сходу у одязі й у танці

Сукні-светри з мохеру з рукавом-кімоно, брючні костюми плавних форм для мандрівниць, вишукані сукенки для сучасних чарівниць і Шамаханських цариць. Вільні драпіровки і стильні капюшони віддалено нагадували одяг бедуїнів. Показ супроводжуватиметься феєричним лазерним шоу, що допомогло присутнім відчути колорит країн Сходу.

Казки Сходу у одязі й у танці

Друга частина вечору почалась коли присутніх попросили зв’язати один до одного шовкові різнокольорові клаптики, для утворення «Шовкового шляху». Це був початок феєричного шоу-проекту відомих танцівників Ірини Байгузіної і Сергія Костецького. «The Great Silk Road» - це історія в танці, метафорична подорож двох закоханих різними країнами і культурами вздовж Великого Шовкового Шляху. 

Казки Сходу у одязі й у танці

Сценарист і режисер-постановник вистав проекту – Ірина Байгузіна. Головний хореограф проекту – Сергій Костецький. Вони ж – провідна танцювальна пара постановок. Пластика танцівників, вбраних у одяг пошитий для них дизайнеркою Наталією Горбонос заворожувала. Шал східних танців і колорит яскравих країн Сходу причарували глядачів і змусили довго аплодувати талановитим танцівникам, що шаманили на сцені казку з «Тисячі і однієї ночі».Переглядів: 3132
Поширень: 0