Зробіть вдалий вибір: аукціони нежитлових об'єктів у Вінниці 18 вересня

Департамент комунального майна Вінницької міської ради готується до проведення аукціонів на продаж трьох нежитлових приміщень з різним технічним станом та повним набором необхідних внутрішніх та зовнішніх комунікацій. Ці об'єкти можуть бути використані як для малих, так і для середніх підприємств. Аукціони заплановані на 18 вересня.

Мова йде про будівлі за адресами:

Стартова ціна варіюється від близько мільйона до понад двох із половиною мільйонів грн. Все залежить від площі, зручності розташування (інфраструктури) та первісного стану приміщень, розповів директор департаменту комунального майна ВМР Андрій Петров. За його словами, виставлені на аукціон лоти можуть використовуватись переважно в якості об’єктів виробничо-складського призначення.

«Запрошуємо підприємців взяти участь в аукціонах. Це дієвий інструмент для розвитку вашого бізнесу, а також відновлення роботи того, що релокувався до Вінниці з території активних воєнних дій. Разом наповнюватимемо бюджет, створюватимемо робочі місця і працюватимемо на відновлення економіки України!» – зазначив Андрій Петров.Переглядів: 698
Поширень: 0