У Вінниці триває ремонт у закладах культури

В цьому році у бібліотеці-філії №1 зроблено капітальний ремонт фасаду та встановлено пандус. Також капітально відремонтовано частину приміщення Центральної дитячої бібліотеки (просп.Космонавтів,63). Завершується капітальний ремонт фойє та вхідної групи кінотеатру «Родина». Ремонтують внутрішні приміщення у бібліотеці-філії №13. Про це розповів сьогодні директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук під час засідання виконкому, звітуючи про хід виконання Програми розвитку культури і мистецтва м. Вінниці  на 2016- 2020 роки» у 2018 році.

На даний  у місті працює 27 закладів культури. Серед них – 17 бібліотек-філій ЦБС, 5 шкіл естетичного виховання, 2 клубних заклади, академічний міський камерний хор «Вінниця», літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського, центр концертних та фестивальних програм, МКП «Кінотеатр «Родина» та КП «Центр історії Вінниці».

Культурологічними  послугами за 9 місяців 2018 року скористалися  понад 720 тисяч глядачів загальноміських мистецьких, інтерактивно-розважальних проектів та заходів. Також – майже 47 тисяч користувачів бібліотек та 3,5 тисяч Інтернет-користувачів сайтів і блогів ЦБС, 16,6 тисяч кіноглядачів. Літературно-меморіальний музей М. Коцюбинського відвідало 17,8 тисяч людей.

Усього за 9 місяців 2018 року департаментом культури та підпорядкованими закладами організовано та  проведено  понад   3 тисячі  культурно-мистецьких, просвітницьких заходів. Спільно з громадськими організаціями реалізовано  понад 240 ініціатив.

«Упродовж 9 місяців 2018 року здійснено низку заходів щодо оновлення технічного ресурсу галузі, приведення у належний санітарний стан прилеглих територій, проведення  капітальних та поточних ремонтів приміщень. Зокрема, проведено капітальний ремонт з утепленням частини фасаду Міського палацу мистецтв, відремонтовано фасад та встановлено пандус в бібліотеці-філії № 1 (просп. Коцюбинського,49). Також відновлено частину приміщення Центральної дитячої бібліотеки (просп.Космонавтів,63). Замінено 51  вікно на енергозберігаючі у Вінницькій дитячій школі мистецтв. Проведено роботи з капітального ремонту заїзду на територію закладу КЗ «Вінницький міський клуб» по вул. Черняхівського, 74», – розповів Максим Філанчук.

У Вінниці триває ремонт у закладах культури

На завершальній стадії 2-й етап капітального ремонту в бібліотеці-філії №13, (просп. Космонавтів, 39). Тут проводиться ремонт внутрішніх приміщень. Завершується капітальний ремонт фойє та вхідної групи МКП «Кінотеатр «Родина».

За кошти міського бюджету придбано нові меблі, періодичні  видання книг для поповнення бібліотечних фондів ЦБС, музичні інструменти і обладнання для шкіл естетичного виховання, оргтехніку.

Проведено роботи по встановленню пожежної сигналізації у Вінницькій дитячій школі мистецтв, Міському палаці мистецтв, Дитячій музичній школі №2, міському клубі, кінотеатрі «Родина», бібліотеках-філіях№№13, 14.

«Культура, у контексті  перетворення Вінниці в культурну столицю України, це рушійна сила економічного розвитку малого та середнього бізнесу, розширення туризму та надання супутніх послуг. Сьогодні нашою «фішкою» є проведення Дня міста, Дня Європи, заходів до Нового року. Досить непогано у літній період проходять «Мистецькі вихідні», ми бачимо, що є зацікавленість у людей. В той же час, потрібно щороку впроваджувати нові цікавинки у місті», – каже міський голова Сергій Моргунов.Переглядів: 1348
Поширень: 0