У Вінниці викрили "ділків", які наживались на онкохворих людях

Під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області, слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області розслідується кримінальне провадження за фактом контрабандного переміщення з Туреччини, країн Азії та Російської Федерації на митну територію України лікарських засобів у значних обсягах не дозволених до використання в Україні та фальсифікованих, які групою "ділків" збуваються  пацієнтам за готівкові кошти для лікування онкологічно хворих, зокрема, хворим, що перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному онкологічному диспансері.

Наразі у межах розслідування, за результатами проведення цілого комплексу слідчих дій, у т.ч. негласних, сьогодні, 09 листопада, одночасно проведені обшуки у зазначеному медичному закладі, за місцями роботи та проживання осіб з числа медичного персоналу диспансеру та групи постачальників, які створили та налагодили мережу постачання, так званих, "ліків". Також обшуки по справі проведені у 4 обласних центрах, де "товар" акумулювався.

За їх результатами вилучена значна кількість різноманітних лікарських препаратів.

Наразі вирішується питання про призначення відповідних експертиз, припинення такої діяльності.

По провадженню тривають слідчі дії, детально з’ясовуються обставини вчинення злочину та конкретне коло винних осіб, причетних до цього медиків.Переглядів: 2519
Поширень: 0