На проспекті Космонавтів встановлюють нову вбиральню

Наприкінці минулого тижня розпочались роботи по встановленню нового модульного туалету на проспекті Космонавтів (2 черга, навпроти Прозорого офісу). Він матиме металеву конструкцію з антикорозійним покриттям, стіни будуть утеплені. У вбиральні передбачені зручності для людей з інвалідністю. На сьогодні тривають підготовчі роботи.

Проспект Космонавтів став для вінничан тим місцем, де можна з приємністю проводити вільний час, гуляти алеєю, відпочивати на лавочках. На дитячому майданчику та біля фонтану завжди багато дітей та їхніх батьків. Тут проводяться культурні заходи, відзначаються свята. Тому дуже важливо, щоб людям було зручно і комфортно проводити тут час. 

«На проспекті Космонавтів було вирішено встановити новий сучасний туалет. До вбиральні буде проведено комунікації: водовідведення, водопостачання та електропостачання. Сама конструкція туалету металева, каркас має антикорозійне покриття, тому не псуватиметься від опадів. У холодну пору року тут не буде холодно, адже стіни утеплені», – розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Конструкція модульного туалету буде оснащена купюроприймачемПереглядів: 1363
Поширень: 0