Причини купити військові облігації у Sense Bank

Військові облігації є фінансовим інструментом, призначеним для залучення коштів на підтримку та розвиток військових сил і оборонних потреб держави. Інвестори, які придбають такі цінні папери, можуть отримати дохід від процентів та інвестиційний прибуток. На військові облігації ціна у банках України не відрізняється, але може різнитись мінімальна сума інвестицій. У Sense Bank мінімальна сума становить близько 1000 UAH, USD або EUR, що відповідає одному лоту.

Чому військові облігації від Sense Bank — це вигідно?

Існує кілька можливих причин, чому інвестори можуть вирішити купити такі цінні папери:

  1. Підтримка національної безпеки. Купівля військових облігацій дозволяє інвесторам активно підтримувати оборонні зусилля своєї країни. Кошти, зібрані через продаж цих облігацій, використовуються на важливі потреби військового сектору, такі як озброєння, технічне обладнання та забезпечення військових.
  2. Безпека та надійність. Такі цінні папери, як правило, гарантовані державою, що надає їм високий рівень надійності. Інвестори можуть відчувати впевненість, що їхні інвестиції захищені національною владою.
  3. Фінансовий прибуток. Військові облігації можуть приносити інвесторам прибуток у формі процентів (купонів), які виплачуються регулярно впродовж строку облігацій. Ці проценти можуть становити відсотки річних та додавати фінансової стабільності до портфеля інвестора.
  4. Податкові переваги. В деяких випадках процентні доходи або інвестиційний прибуток можуть бути звільнені від податків або підлягати спрощеному оподаткуванню. 

За яких умов можна придбати військові облігації від Sense Bank?

Для того, щоб їх придбати, вам необхідно відповідати наступним критеріям:

  1. Бути користувачем мобільного застосунку Sense SuperApp. Для зручності інвестування в військові облігації вам потрібно завантажити Sense SuperApp та зареєструватися.
  2. Мати картку або поточний рахунок в Sense Bank в валюті облігацій (UAH/USD/EUR). Для придбання таких цінних паперів вам потрібно мати активний банківський рахунок або картку в одній з валют, в яких випускаються військові облігації — українські гривні (UAH), американські долари (USD) або євро (EUR).
  3. Бути громадянином України віком від 18 років. Для того, щоб придбати військові облігації, ви повинні бути повнолітнім громадянином України та мати статус резидента країни.

Якщо ви відповідаєте цим критеріям, ви зможете легко інвестувати в військові облігації через Sense SuperApp та отримувати прибуток від своїх інвестицій.

АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022. 


Переглядів: 967
Поширень: 1