На Хмельницькому шосе стартувало будівництво кардіоцентру

1 червня офіційно стартувало будівництво нового кардіоцентру, який буде розташовано по Хмельницькому шосе між Вінницьким міським пологовим будинком №1 та міською клінічною лікарнею №1. 

Кілька тижнів тривала підготовка території до зведення майбутнього медичного закладу. Ділянку очистили від дерев та сміття, провели демонтаж старих споруд.

«Наразі будівельний майданчик огороджено, встановлено паспорт об’єкта  і там працює майже 10 одиниць техніки: екскаватори, самоскиди, крани тощо, — розповів Сергій Смірнов, керівник проекту ТОВ «КСМ-Груп». — Задіяно до 25 працівників різного профілю. Окрім них, на ділянці перебуває представник іспанської компанії «Eptisa», яка здійснює технічний нагляд за усіма процесами. Виконувати роботу відповідно до встановленого графіка допомагає співпраця з Департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради. Саме він є замовником робіт і сприяє  залученню до будівництва місцевих ресурсів».

На Хмельницькому шосе стартувало будівництво кардіоцентру

«Питання технічного чи організаційного порядку, які виникають у процесі роботи, вирішуються максимально оперативно, — повідомив Андрій Гринчук, заступник директора Департаменту капітального будівництва вінницької міської ради. — До будівельного майданчика нині прокладають необхідні комунікації та облаштовують під’їзд з боку Вінницької обласної клінічної дитячої лікарні, яким користуватиметься спецтехніка».   

«Ми  вперше у медичній галузі України пройшли шлях  від формування медичного і технічного завдання  на проектування  до втілення у реалізацію проекту щодо будівництва об'єкта п'ятої категорії складності відповідно до норм Державної архітектурно-будівельної інспекції України у співпраці з міжнародною організацією. Наразі розпочато будівельні роботи і ми очікуємо вдалої реалізації всього проекту» — зауважив Володимир Федик, головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник керівника Групи управління субпроектом.  

На Хмельницькому шосе стартувало будівництво кардіоцентру

У липні-серпні планує взятися за створення котловану та закладати фундамент. Зайвий шум та вібрації жителям прилеглого мікрорайону не загрожують. Завдяки екологічному менеджменту було обрано технологію вдавлювання паль замість традиційного забивання. Триватиме зведення кардіоцентру до 31 серпня 2020 року.

Для довідки:

Будівництво кардіоцентру - другий етап субпроекту Світового банку у Вінницькій області «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією».

Відповідно до проекту, це 7-поверхова будівля загальною площею 16,5 тисяч метрів квадратних. Кардіоцентр працюватиме у режимі 24/7, матиме власне діагностичне та приймальне відділення, лабораторію і кілька операційних, 138 звичайних ліжок та 6 ліжок реанімації. Передбачається, що у закладі надаватимуть допомогу не лише жителям Вінниччини, але й сусідніх областей.Переглядів: 4852
Поширень: 2