Концерн Поділля
В "Зорі" відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу «Перлини рідного краю»

20 листопада, в міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю». 

Участь взяли 198 учасників з чотирнадцяти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та 450 глядачів. Загалом же у фестивалі-конкурсі взяли участь 240 учнів із 27 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 

В "Зорі" відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю»

Поетапний відбір на фестивалі розпочався ще з 1 жовтня. Так, І етап – районний, міський проводився з 1 по 30  жовтня 2018 року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці та області; ІІ етап – обласний, відбірковий (заочний) проводився з 01 по 12 листопада 2018  року в Вінницькому державному центрі естетичного виховання учнів ПТНЗ; ІІI етап – фінальний (очний) проводився 20 листопада у формі Гала-концерту в МПМ «Зоря» м. Вінниці. 

Учасників фестивалю оцінювали в таких номінаціях: «вокально-хоровий спів» (сольний спів, дует, тріо, вокальний ансамбль); «хореографічне мистецтво» (народний танець, сюжетний танець, стилізований танець, фольклорний танець). 

«Тематична програма Фестивалю була спрямована на відродження народного мистецтва Подільського краю. Учасники заходу представляли народну творчість регіону, відтворюючи особливості народного одягу, діалект, манеру виконання. Вокалісти та вокальні колективи виконували народні пісні a capella або у супроводі народних інструментів», - зазначила начальник відділу професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Анжела Даценко

В "Зорі" відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю»

Переможці

у номінації ««вокально-хоровий спів» 

 вокальні ансамблі:

Гран-прі  – Зразковий гурток естрадного співу  «Мрія» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Леоніла Боярська); 

І  місце   –  Зразковий вокальний ансамбль «Душі криниця» ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» (художній керівник Тетяна Будюк);                  

вокальні ансамблі: 

Гран-прі – Зразковий вокальний ансамбль «Вишиванка» ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» (художній керівник Алла Волошина);

вокальні  гурти:

Гран-прі – учасники гуртка естрадного співу «Конвалія» ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів  (художній керівник Ірина Іваннікова);

вокальні  гурти:

Гран-прі – гурт «Моріжок» ДНЗ «Гущинецьке Вище професійне училище»     (художній керівник Віктор Томчук);

І місце  –    гурт «Мандри» ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище» (художній керівник Алла Вієцька);

вокальні тріо:

Гран-прі – тріо учасниць гуртка естрадного співу «Світоч» ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (художній керівник Оксана Гуменюк); 

Гран-прі – тріо Професійно-технічного училища № 14  смт. Вороновиці (художній керівник Світлана Савчук);

сольне виконання:

І місце – Алла Сяба, учасниця Зразкового вокального ансамблю «Айстри» ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» (художній керівник Ірина Годна);

І місце –    Олена Олексюк, учасниця Зразкового гуртка естрадного співу  «Мрія» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Леоніла Боярська);

у номінації «хореографічне мистецтво»:

народний танець:

Гран-прі – гурток сучасного танцю «Ідеал» Вищого професійного училища № 11   м. Вінниці  та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ ( художній керівник Олена Слотюк);

В "Зорі" відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю»

стилізований танець:

Гран-прі – гурток сучасного танцю «Вернісаж» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Марина Раззано);

І місце – гурток народного танцю «Подільські візерунки» ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художні керівники: Тетяна Стінянська, Оксана Гергель);

І місце   – Зразковий танцювальний ансамбль «Колорит» ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» (художній керівник Наталія Радько);

фольклорний танець:

Гран-прі – студія народного танцю «Мальви» ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Оксана Македонська);

І місце – хореографічний колектив «Мальви» ДПТНЗ «Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Р.С. Р.Я. Малиновського» (художній керівник Світлана Стребкова);

сюжетний танець:

Гран-прі – Зразковий хореографічний ансамбль «Молодість» Вищого  художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці (художній керівник Вікторія Чешківська);

І місце   – Зразкова музично-театральна студія «Голівуд» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Дмитро Канівський).

Вінінтермед


Переглядів: 246
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр