Вінницькі лікарі взяли участь в майстер-класі від колеги з Італії

21 листопада,  у Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 та у міській клінічній лікарні №1 лікарі із міста Неграр (Італія) поділилися досвідом із вінницькими колегами. Майстер-клас провели для неврологів та реаніматологів. 

Лікарі з Італії приїхали до Вінниці в рамках співпраці між Вінницькою міською радою і Нунціатурою Ватикану в Україні та Конгрегацією Дон Калабрія. Завідувач неврології лікарні Дон Калабрія, що у місті Неграр Клаудіо Бьянконі, провів майстер-клас для лікарів-неврологів. А доктор Карло Лоренці, який працює у відділенні екстреної медичної допомоги ділився досвідом із вінницькими реаніматологами. Також італійські фахівці ознайомилися із структурою медичних закладів Вінниці. 

Вінницькі лікарі взяли участь в майстер-класі від колеги з Італії

Відзначимо, що шість вінницьких лікарів пройшли стажування у лікарні Пресвятого Серця у Неграрі. Про створення можливості підвищення кваліфікації лікарів міста та перейняття досвіду через стажування в іноземних клініках домовився міський голова Сергій Моргунов кілька років тому під час зустрічі із Апостольським Нунцієм в Україні Архієпископом Клаудіо Гуджеротті, який відмітив прагнення вінницьких лікарень розвиватись та підвищувати якість медичних послуг.

Вінницькі лікарі взяли участь в майстер-класі від колеги з Італії

"В червні 2017 року я вперше приїхав до Вінниці для того, щоб визначити напрямки, в яких ми можемо працювати. Шість вінницьких лікарів ми запросили до своєї лікарні, аби вони подивилися, як працює наша лікарня. Згодом разом із керівником департаменту охорони здоров’я міської ради Олександром Шишом і лікарями розробили програму, в рамках якої ми й працюємо. Нас цікавлять напрямки з організації і функціонування швидкої медичної допомоги і покращення системи ведення пацієнта з інсультом. Наші лікарі працюють у лікарнях по всьому світу, ми маємо навики, і ділимось своїм досвідом, вчимось чомусь нового і самі. Хочу подякувати меру Вінниці і Апостольському Нунцію Клаудіо Гуджеротті за  можливість реалізації такого проекту. Вінницькі лікарі прийняли нас як старших братів, а не як іноземців, які приїхали їх щось навчити», - каже завідувач неврології лікарні Дон Калабрія, що у місті Неграр  Клаудіо Бьянконі

Під час майстер-класу лікарі аналізували клінічні випадки. Клаудіо Бьянконі давав свої поради вінницьким медикам.Переглядів: 2566
Поширень: 0