У міській раді прозвітували про виконання бюджету за 9 місяців

Підсумки виконання бюджету за 9 місяців поточного року вказують на стабільну ситуацію та на зростання як доходів, так і видатків по відношенню до показників 2017 року. Про це розповіла сьогодні директор департаменту фінансів міської ради Наталія Луценко.

«За звітний період до бюджету надійшло 3516,6 млн грн, що на 16,4 % перевищує показник минулого року, в тому числі по загальному фонду доходи зросли на 12,8 %, по спеціальному фонду – майже на 70 %», – каже директор департаменту фінансів міської ради Наталія Дмитрівна.

Основними бюджетоутворюючими податками загального фонду є податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, акцизний податок. Вони закумулювали 94,1 % всіх власних доходів загального фонду.

По всіх власних доходах загального фонду забезпечено виконання плану звітного періоду та досягнуто значного зростання порівняно з минулим роком.  В результаті надання адміністративних послуг Прозорими офісами до бюджету надійшло 30,6 млн грн, що майже на 27 % більше, ніж у минулому році.

Це є результатом збільшення кількості наданих послуг, в тому числі щодо оформлення та обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон , а також надання послуг щодо реєстрації автомобілів.

Видатки бюджету за звітний період склали 3298,0 млн грн, в тому числі по загальному фонду 2526,5 млн грн, що на 9,3 % більше порівняно з минулим роком. Це забезпечило стабільне функціонування галузей бюджетної сфери, житлово-комунального господарства та міського транспорту.

Характерною рисою видаткової частини бюджету є її соціальна спрямованість, що підтверджується досить високим відсотком видатків, які направляються на соціальний захист населення, соціальне забезпечення, утримання закладів соціально-культурної сфери. Основними споживачами бюджетних коштів залишаються такі галузі, як соціальний захист, освіта, охорона здоров’я.Переглядів: 1408
Поширень: 0