На Вінниччині посилять заходи безпеки під час відзначення Різдва

У Вінницькій області під час свят посилять заходи безпеки. Про це повідомляє Управління у справах національностей та релігій Вінницької ОВА.

14 грудня у Центрі національних товариств Вінниччини відбулось засідання секретаріату обласної Ради Церков та релігійних організацій. Ключове питання порядку денного - дотримання заходів безпеки під час відзначення Різдва Христового в умовах воєнного стану.

«В умовах воєнної агресії постійно існує небезпека здійснення рф терористичних актів та ракетних ударів по цивільних об’єктах. Відповідно до Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування, Вінницькою обласною військовою адміністрацією прийнято рішення про посилення заходів безпеки.

Повідомляємо, що у святкові дні (на період святкування Різдва Христового) комендантська година розпочнеться, як зазвичай, о 24 годині і триватиме до 5 години ранку та змінюватися не буде.

Культові споруди у період комендантської години будуть зачинені», - йдеться в повідомленні.

Також задля громадської безпеки та правопорядку на території області буде встановлено обмеження проведення масових релігійних заходів на території культових споруд та прилеглих до них територій за участі прихожан (24-25 грудня).

Крім того, під час богослужіння в темну пору доби обов’язковим є дотримання вимог світломаскування та забезпечення дотримання вимог безпеки під час повітряної тривоги з використанням захисних споруд та укриттів.Переглядів: 533
Поширень: 0