Вчора з вечора у місті пішов рясний сніг. Прибиральна техніка працювала всю ніч, роботи продовжуються і зараз. Дороги міста розчищає 51 спецмашина. А на прибудинкових територіях з 4:30 працює 21 прибиральна машина, а з 6:00 до розчищання снігу  долучилися 560 двірників. 

За інформацією департаменту житлового господарства, окрім 560 двірників, що залучені до прибирання прибудинкових територій, додатково працюють 60 інженерно-технічних працівників. Вони очищатимуть двори багатоповерхівок від снігу та в разі потреби посипатимуть протиожеледними сумішами тротуари та проходи до під’їздів.

Дороги міста ще з вечора почали прибирати 51 одиниця техніки. Зараз дорожні служби продовжують  розчищати та посипати протиожеледними матеріалами проїжджі частини, тротуари та зупинки громадського транспорту.

Громадський транспорт працює згідно з графіком. 

Вінницю від снігу розчищають 72 одиниці техніки та понад 500 двірників

Працівники комунальних служб просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, щоб припаркований транспорт не заважав проводити розчистку доріг.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їх керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна поліція.Переглядів: 1340
Поширень: 0