У Вінниці поліцейські разом з дітьми провели соціальну акцію проти насильства

26 листопада відділ ювенальної превенції поліції Вінниччини спільно з  вихованцями відомчого дитячого садочка "Теремок" за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації провели соціальну акцію "Діти Вінниччини кажуть насильству - ні".

Захід відбувся в рамках  Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», спрямований на привернення уваги до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій по запобіганню цьому явищу, захисту прав жінок і дітей.

У Вінниці поліцейські разом з дітьми провели соціальну акцію проти насильства

Начальник відділу ювенальної превенції поліції Вінниччини Людмила Кузнєцова розповіла, що такі заходи організовані для привернення уваги всіх вінничан та гостей міста до проблеми сімейного насилля. Щоб люди, які потерпають від насилля, не замовчували цю проблему та звертались у поліцію.

Підтримав акцію чемпіон світу з професійного боксу Володимир Боровський, який зазначив що застосовувати силу чоловіки повинні лише на тренуваннях у спортивній залі.  У заході також взяла участь поліцейський омбудсмен Заріна Маєвська, яка закликала усіх бути небайдужими,  не мовчати про відомі їм випадки насилля, не мовчати тих, хто постраждав від домашніх тиранів. Тільки так зло може бути покаране.

У Вінниці поліцейські разом з дітьми провели соціальну акцію проти насильства

Під час проведення акції наймолодші відвідувачі заходу взяли участь у майстер-класі із виготовлення імбирного печива та вікторині.

Аби захистити себе та дітей від домашніх дебоширів, поліцейські радять заявляти про це вголос: не мовчіть! Розкажіть про свою проблему рідним, близьким та обов’язково зверніться за допомогою до спеціалістів і поліції.Переглядів: 2805
Поширень: 0