У неділю, 2 грудня, о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського вінничан чекає найпопулярніша моновистава Бродвею  «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER».

Кохання, стосунки, ревнощі, право на владу у родині, відношення до друзів і світу – теми, які підіймаються у виставі, близькі всім без винятку!

Відтак, чимало чоловіків впізнають себе, а жінки - своїх суджених!

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний Олексій Гнатковський, який всього за мить стане вашим другом і однодумцем, озвучивши все, про що ми дружно думали/переживали, але досі мовчали.

Вистава 16+! У жанрі стенд-ап!

Мирити чоловіків і жінок 2 грудня у Вінниці буде «Дикун FOREVER»

- Всі, хто бачив цей сучасний, розривний і мегавеселий шедевр, підтвердять: «Варто йти!» - зазначають організатори гастролей – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». - А ще  - неодмінно взяти із собою друзів, коханих, близьких, знайомих, батьків, сестер, братів, кумів, однокурсників і всіх-всіх-всіх, кому ви бажаєте добра, щастя і радості! Адже «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» - це суцільний сплеск позитивних емоцій!

Мирити чоловіків і жінок 2 грудня у Вінниці буде «Дикун FOREVER»

 «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» - світовий хіт!

Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів'є - Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п'єси - американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім'я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі - Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П'єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Мирити чоловіків і жінок 2 грудня у Вінниці буде «Дикун FOREVER»

Перша україномовна версія «Про що мовчать чоловіки» з’явилась у березні 2018 року завдяки латвійському режисеру Давісу Колбергсу.

- Це вистава про повсякденне життя сімейної пари. Тому в нас є відео, як головний герой одружився. А потім разом з дружиною відзняли відеоролик, як далі все відбувається у житті у кожної сімейної пари. Кожен у цьому побачить себе. І у цьому вся суть! – інтригує Давіс Колбергс.

- Дуже багато справжніх сімейних проблем вирішуються через гумор і через сильну самоіронію, через несерйозні речі по-серйозному, – переконаний актор Олексій Гнатковський. – Та попри всю жартівливість у нашій виставі дуже багато справжніх речей.

Мирити чоловіків і жінок 2 грудня у Вінниці буде «Дикун FOREVER»

Приходьте 2 грудня о 19.00 у Вінницький театр імені Садовського!

Насміємося досхочу і отримаємо найкращі емоції!

Квитки на виставу коштують від 250 до 380 гривень.

Квитки можна придбати у один клік на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Вінницької Вежі, театру імені Садовського, Будинку офіцерів, «Універмагу» і «Магігранду» (2 поверх).

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Мирити чоловіків і жінок 2 грудня у Вінниці буде «Дикун FOREVER»



Переглядів: 1468
Поширень: 1