МКГШ передав військовим необхідний для нічної аеророзвідки дрон

Нещодавно військові 14-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Червона калина» отримали новий потужний безпілотний літальний апарат (БПЛА). Кошти на його придбання були зібрані Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, який був заснований головою Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим та головою обласної ради Вячеславом Соколовим, очолив його Володимир Гройсман. "Mavic 3T" був переданий заступнику командира бригади секретарем міської ради Павлом Яблонським та депутатом обласної ради Олександром Хомяком.

Координатор Гуманітарного штабу, секретар міської ради Павло Яблонський, повідомив, що військові з 14-ї бригади "Червона Калина", що знаходяться на південному напрямку, дуже потребували обладнання для якісної нічної аеророзвідки.

«Такий дрон було нелегко знайти, адже це не класичний “мавік”, а Mavic 3T. Він уже обладнаний тепловізором. Але найголовніше, що ми всією командою Гуманітарного штабу змогли оперативно закрити потребу військових. І найважливіше, аби ця “пташка” приносила користь і берегла життя наших військових», – додає Павло Яблонський.

На фронті нічний час особливо небезпечний для наших захисників – з настанням темряви ворог активізує свої дії, щоб скористатись моментом та завдати якомога більше шкоди, пояснює полковник, заступник командира бригади «Червона калина».

«”Mavic 3T” відрізняється від класичних тим, що може працювати в нічний час. Тепер ми зможемо вести спостереження за ворогом, супроводжувати наші групи, які здійснюють наступальні дії, які просуваються вперед. Ми зможемо виявляти ворога і вчасно вживати заходів для його знищення», – додає полковник.

Наш пріоритет №1 – допомога військовим, зауважує координатор Гуманітарного штабу, депутат обласної ради Олександр Хомяк.

«Ми завжди допомагали, допомагаємо і будемо допомагати нашим оборонцям. Зараз всі об’єднані однією метою – якнайшвидшим наближенням Перемоги України», – додає Олександр Хомяк.Переглядів: 405
Поширень: 0