Об'єднались щоб допомогти підрозділу колеги: департамент соцполітики ВМР закупив обладнання для військових

Департамент соціальної політики регулярно ініціює допомогу військовим. Завдяки спільним зусиллям департаменту та соціальних структур міста було зібрано 133 тисячі гривень для придбання необхідного обладнання військовим. Частина цих коштів була спрямована на потреби 172-го окремого батальйону 120-ї окремої бригади Територіальної оборони. У цьому батальйоні ніс службу Максим Юрченко, який обіймав посаду начальника відділу «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі» у Вінницькому міському центрі соціальних служб.

З перших днів повномасштабного вторгнення Максим Юрченко вступив до складу 172-го окремого батальйону 120-ї окремої бригади Територіальної оборони. Нещодавно чоловік звільнився з військової служби та повернувся до своєї роботи у Вінницькому міському центрі соціальних служб.

Для допомоги батальйону колектив департаменту соціальної політики ВМР, соціальних структур міста зібрав 133 тисячі гривень. Частину коштів спрямували на купівлю супутникового модема Starlink для 14-ї штурмової бригади «Червона калина».

А більша частина суми – 103 тисячі гривень – пішли на закупівлю обладнання для батальйону. Вдалося придбати зарядні станції, супутниковий модем Starlink, комплектуючі для радіостанцій та зв'язку, зимове «взуття» для автомобілів медичної евакуації. Все це вже в руках військових та допоможе їм із виконанням бойових завдань. Наразі підрозділ 172-ї окремої бригади ТрО виконує бойові завдання для забезпечення оборони України на східному напрямку.

«Допомога армії – обов’язок кожного з нас незалежно від професії та місця перебування. Колективи департаменту соціальної політики, Вінницького міського центру соціальних служб та Вінницького міського територіального центру надання соціальних послуг вирішили підтримати підрозділ 172-ї окремої бригади ТрО, де проходив службу наш колега Максим Юрченко. Сподіваємось, це обладнання допоможе нашим військовим виконувати бойові завдання. Дякуємо військовим за захист, а колективу – за оперативне закриття збору та небайдужість», – зауважує директорка Департаменту соціальної політики Валентина Войткова.Переглядів: 330
Поширень: 0