«Кришталева нота»: у Вінниці триває конкурс юних виконавців

Конкурс проходить за ініціативи департаменту культури та підтримки Вінницької міської ради. Традиційно конкурс розпочався у лютому та проходитиме до квітня. Як зазначили організатори, з 2008 року ця подія є щорічною, і покликана підтримати юні музичні таланти. Наразі вже оголосили переможців у номінації «Музично-теоретична Олімпіада» («Сольфеджіо»).

Участь у конкурсі «Кришталева нота» у цьому навчальному році беруть учні мистецьких шкіл Вінницької міської територіальної громади, Дитячої академії мистецтв та Ліцею мистецтв Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д. Леонтовича.

До складу журі увійшли представники від засновників конкурсу – працівники департаменту культури Вінницької міської ради та викладачі ВФКМ імені М. Д. Леонтовича. «Мета конкурсу – сприяти розвитку та самовираженню молодих талантів нашого міста. Адже ми прагнемо, щоб українську музичну спадщину плекали та примножували», – сказав директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Змагання проходитимуть у трьох номінаціях та різних вікових категоріях: «Музично-теоретична Олімпіада» («Сольфеджіо») (базовий підрівень – 6 річне та 8 річне навчання); «Ударні інструменти» (категорія «Солісти»), (вікові категорії: молодша та старша) та «Піаністи», категорія «Солісти» (вікові категорії: молодша, середня та старша).

Так, за підсумками конкурсу у номінації «Музично-теоретична Олімпіада» («Сольфеджіо»), який відбувся в приміщенні закладу «Вінницька дитяча музична школа № 2», призові місця посіли:

8-річне навчання:

І місце – Ілля Барило – ВДМШ № 1;

II місце – Анна Шелестюк – ВДМШ № 2; Соломія Баланюк – ВДШМ;

III місце – Світлана Піскова – ВДМШ № 2; Софія Куцак – ВДМШ № 1.

6-річне навчання:

II місце – Анна Назаренко – ВДШМ «Вишенька».

Задля підтримки музичної самореалізації та мотивації для подальших досягнень у сфері мистецтва переможці та призери конкурсу отримають дипломи та грошові премії, а учасники – подяки.Переглядів: 534
Поширень: 0